Barneavdelinga 2022  

De fleste lagene i barneavdelinga starter opp med trening igjen etter ferie , uka før skolestart . 

Treningstider for de ulike årsklasser finner du her : Treningstid LFK høst 2022

Nye spillere må ta kontakt med klubb før de kommer på trening. Dette for å få gitt nødvendig informasjon ift trening, forsikring og medlemskap
På de første treninger er det greit at foresatte er med og ser på.
 

Klubbkontor : post@leknesfk.no
Avd.leder barn : Kathrine Torheim katrine@torheim.as
Trenerne for de ulike lag og årsklasser  - se kontaktinfo på oversikten under . 

Gutter og Jenter 6   - høstens førsteklassinger
Oppstart vil bli ei stund etter skolestart  - informasjon kommer på skolene og på Facebook og hjemmesida.  


Gutter og Jenter 7  (f. 2015 & 2016 ) 

Trenere :
Vigdis Lorentzen lorentzen25@hotmail.com
Emil Liljebakk emil.liljebakk@hotmail.com
Erik Magnus Samland emsamland@yahoo.no
Vegard Hopland vegarhopland@gmail.com
Kristoffer Johansen kristojo24@gmail.com 

Gutter 8  (f. 2014) 

Trenere :
Espen Hansen esphans75@hotmail.com
Kenneth Abrahamsen kennab@online.no
Paal Christian Krüger paal.christian.kruger@nordly.no
Karl Ove Reinsnes reinsnes@me.com

Jenter 8  (f. 2014) 

Trenere :
Alf Einar Gjertsen alf.einar.gjertsen@gmail.com
Kåre Urås

Gutter 9 (f. 2013)

Trener :
Benjamin Einarsen lillevollveien36@hotmail.com

Gutter 10 (f. 2012) 

Trener:
Andre Skogland skogland.andre@gmail.com 

Gutter 11  (f.2011) 

Trenere:
Roar Jenssen roarj84@gmail.com 

Gutter 12 (f.2010)  

Trenere :
Kristian Talmo kristian.talmo@scandichotels.com
Tim Finstad tim.finstad@hotmail.com 

Jenter 11 / 12 (f.2010 & 2011)

Trenere :
Alsing Selnes : 1010zizou@live.no

Hjelpere : Ørjan Wiik og Malin Johansen