Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 2 Mar
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 5 Mar
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 9 Mar
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Tue 9 Mar
kl 19:00 - 20:00
Foreldremøte G14
 
Thu 11 Mar
kl 20:00 - 22:00
Styremøte
 
Fri 12 Mar
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 16 Mar
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 19 Mar
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 23 Mar
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Wed 24 Mar
kl 20:00 - 22:00
ÅRSMØTE
 
Fri 26 Mar
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 30 Mar
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 2 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 6 Apr
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 9 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 13 Apr
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 16 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 20 Apr
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 23 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 27 Apr
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 30 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Mon 3 May
kl 08:00 - 16:00
Idrettsfag vgs 🤼‍♀️
 
Tue 4 May
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 7 May
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 11 May
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 14 May
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 18 May
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 21 May
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 25 May
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 28 May
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 1 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 4 Jun
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 8 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 11 Jun
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 15 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 18 Jun
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 22 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 25 Jun
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 29 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 2 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 6 Jul
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 9 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 13 Jul
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 16 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 20 Jul
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 23 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 27 Jul
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 30 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 3 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 6 Aug
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 10 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 13 Aug
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 17 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 20 Aug
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 24 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 27 Aug
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 31 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 3 Sep
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 7 Sep
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 10 Sep
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 14 Sep
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 17 Sep
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 21 Sep
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 24 Sep
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 28 Sep
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 1 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 5 Oct
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 8 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 12 Oct
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 15 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 19 Oct
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 22 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 26 Oct
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 29 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 2 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 5 Nov
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 9 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 12 Nov
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 16 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 19 Nov
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 23 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 26 Nov
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 30 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 3 Dec
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 7 Dec
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 10 Dec
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 14 Dec
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 17 Dec
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 21 Dec
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 24 Dec
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 28 Dec
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 31 Dec
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 4 Jan 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 7 Jan 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 11 Jan 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 14 Jan 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 18 Jan 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 21 Jan 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 25 Jan 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 28 Jan 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 1 Feb 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 4 Feb 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 8 Feb 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 11 Feb 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 15 Feb 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 18 Feb 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 22 Feb 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 25 Feb 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 1 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 4 Mar 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 8 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 11 Mar 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 15 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 18 Mar 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 22 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 25 Mar 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 29 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 1 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 5 Apr 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 8 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 12 Apr 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 15 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 19 Apr 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 22 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 26 Apr 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 29 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 3 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 6 May 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Sat 7 May 2022
kl 08:00 - 21:00
Konfirmasjon Slydal
 
Tue 10 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 13 May 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 17 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 20 May 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 24 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 27 May 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 31 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 3 Jun 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 7 Jun 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 10 Jun 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 14 Jun 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 17 Jun 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 21 Jun 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 24 Jun 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 28 Jun 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 1 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 5 Jul 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 8 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 12 Jul 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 15 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 19 Jul 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 22 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 26 Jul 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 29 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 2 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 5 Aug 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 9 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 12 Aug 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 16 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 19 Aug 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 23 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 26 Aug 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 30 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 2 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 6 Sep 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 9 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 13 Sep 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 16 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 20 Sep 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 23 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 27 Sep 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 30 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 4 Oct 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 7 Oct 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 11 Oct 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 14 Oct 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 18 Oct 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 21 Oct 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 25 Oct 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 28 Oct 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 1 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 4 Nov 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 8 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 11 Nov 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 15 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 18 Nov 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 22 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 25 Nov 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 29 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 2 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 6 Dec 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 9 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 13 Dec 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 16 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 20 Dec 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 23 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 27 Dec 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 30 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 3 Jan 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Fri 6 Jan 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 10 Jan 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 26 Feb
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 19 Feb
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 16:00 - 22:00
Utleid klubbhus BN
$item.username  
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 20:00 - 21:00
Trenerforum barn
$item.username  
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 09:00 - 17:00
Kurs Sigbjørn
$item.username  
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 17:00 - 21:00
Kurs Sigbjørn
$item.username  
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 29 Jan
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 19:30 - 20:30
Møte SU og GUIL
$item.username  
  Les mer  
Tue 26 Jan
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 22 Jan
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 Jan
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 15 Jan
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 Jan
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 8 Jan
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 Jan
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 20:30 - 21:30
G16 spillermøte
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Dec 2020
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Dec 2020
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:30 - 20:00
Mini 2 - Kristian & Petter 🏆
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 17:00 - 18:15
Mini 1 lag Kristian & Petter🏆
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 19:30 - 20:30
Lillegutter avslutning ⚽️
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 19:00 - 21:00
Senior herrer møte ⚽️
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Sat 5 Dec 2020
kl 11:00 - 15:00
Barnebursdag 🎉🎈
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
Jenter 12 - avslutning ⚽️
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:30 - 19:30
Møte J16 💃
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 20:00 - 21:00
Trenerforum barn ⚽️
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Sat 28 Nov 2020
kl 09:00 - 15:00
Delkurs 4 v/Robin- avlyst ❌
$item.username  
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 16:30 - 21:00
Delkurs 4 v/Robin - avlyst ❌
$item.username  
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 18:00 - 23:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Avslutning jenter 14
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 18:00 - 20:30
Avslutning J16 🏆⚽️
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 20:00 - 21:30
Trenerforum ungdom
$item.username  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
Leknes skiklubb leier
$item.username  
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
G16 - avslutning ⚽️🏆
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Avslutning G14 ⚽️🏆
$item.username  
  Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 6 Nov 2020
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 18:00 - 23:00
Konfirmasjon Noah 🇳🇴
$item.username  
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:00 - 22:00
Utleid lokale A.Hansen
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct 2020
kl 14:30 - 20:00
Kontoret feriestengt
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct 2020
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct 2020
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 08:30 - 23:30
Konfirmasjon 🌸💐
$item.username  
  Les mer  
Fri 25 Sep 2020
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 17:30 - 19:00
Trenerforum FK Bodø Glimt 17.30
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 17:45 - 20:15
Spillermøte G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 08:00 - 16:00
FOK lo leier til kurs
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline