Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 29 Sep
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 2 Oct
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 6 Oct
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 9 Oct
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 13 Oct
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Thu 15 Oct
kl 17:00 - 21:00
Kurs Sigbjørn
 
Fri 16 Oct
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Sat 17 Oct
kl 09:00 - 17:00
Kurs Sigbjørn
 
Tue 20 Oct
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 23 Oct
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Fri 23 Oct
kl 18:00 - 23:00
Konfirmasjon Noah 🇳🇴
 
Tue 27 Oct
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 30 Oct
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Fri 30 Oct
kl 16:30 - 21:00
Delkurs 3 v / Robin
 
Sat 31 Oct
kl 09:00 - 15:00
Delkurs 3 v/Robin
 
Tue 3 Nov
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 6 Nov
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 10 Nov
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 13 Nov
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 17 Nov
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 20 Nov
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 24 Nov
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 27 Nov
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Fri 27 Nov
kl 16:30 - 21:00
Delkurs 4 v/Robin
 
Sat 28 Nov
kl 09:00 - 15:00
Delkurs 4 v/Robin
 
Tue 1 Dec
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 4 Dec
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 8 Dec
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 11 Dec
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 15 Dec
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 18 Dec
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 22 Dec
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 25 Dec
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 29 Dec
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 1 Jan 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 5 Jan 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 8 Jan 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 12 Jan 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 15 Jan 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 19 Jan 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 22 Jan 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 26 Jan 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 29 Jan 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 2 Feb 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Thu 4 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
Kurs Sigbjørn
 
Fri 5 Feb 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Sat 6 Feb 2021
kl 09:00 - 17:00
Kurs Sigbjørn
 
Tue 9 Feb 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 12 Feb 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 16 Feb 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 19 Feb 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 23 Feb 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 26 Feb 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 2 Mar 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 5 Mar 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 9 Mar 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 12 Mar 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 16 Mar 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 19 Mar 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 23 Mar 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 26 Mar 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 30 Mar 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 2 Apr 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 6 Apr 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 9 Apr 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 13 Apr 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 16 Apr 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 20 Apr 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 23 Apr 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 27 Apr 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 30 Apr 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 4 May 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 7 May 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 11 May 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 14 May 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 18 May 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 21 May 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 25 May 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 28 May 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 1 Jun 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 4 Jun 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 8 Jun 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 11 Jun 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 15 Jun 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 18 Jun 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 22 Jun 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 25 Jun 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 29 Jun 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 2 Jul 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 6 Jul 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 9 Jul 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 13 Jul 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 16 Jul 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 20 Jul 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 23 Jul 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 27 Jul 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 30 Jul 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 3 Aug 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 6 Aug 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 10 Aug 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 13 Aug 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 17 Aug 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 20 Aug 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 24 Aug 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 27 Aug 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 31 Aug 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 3 Sep 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 7 Sep 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 10 Sep 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 14 Sep 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 17 Sep 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 21 Sep 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 24 Sep 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 28 Sep 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 1 Oct 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 5 Oct 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 8 Oct 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 12 Oct 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 15 Oct 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 19 Oct 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 22 Oct 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 26 Oct 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 29 Oct 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 2 Nov 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 5 Nov 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 9 Nov 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 12 Nov 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 16 Nov 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 19 Nov 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 23 Nov 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 26 Nov 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 30 Nov 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 3 Dec 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 7 Dec 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 10 Dec 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 14 Dec 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 17 Dec 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 21 Dec 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 24 Dec 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 28 Dec 2021
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 31 Dec 2021
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 4 Jan 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 7 Jan 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 11 Jan 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 14 Jan 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 18 Jan 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 21 Jan 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 25 Jan 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 28 Jan 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 1 Feb 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 4 Feb 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 8 Feb 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 11 Feb 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 15 Feb 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 18 Feb 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 22 Feb 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 25 Feb 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 1 Mar 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 4 Mar 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 8 Mar 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 11 Mar 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 15 Mar 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 18 Mar 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 22 Mar 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 25 Mar 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 29 Mar 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 1 Apr 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 5 Apr 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 8 Apr 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 12 Apr 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 15 Apr 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 19 Apr 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 22 Apr 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 26 Apr 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 29 Apr 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 3 May 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 6 May 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 10 May 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 13 May 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 17 May 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 20 May 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 24 May 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 27 May 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 31 May 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 3 Jun 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 7 Jun 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 10 Jun 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 14 Jun 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 17 Jun 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 21 Jun 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 24 Jun 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 28 Jun 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 1 Jul 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 5 Jul 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 8 Jul 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 12 Jul 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 15 Jul 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 19 Jul 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Fri 22 Jul 2022
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
 
Tue 26 Jul 2022
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 26 Sep
kl 08:30 - 23:30
Konfirmasjon 🌸💐
$item.username  
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trenerforum FK Bodø Glimt 17.30
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:45 - 20:15
Spillermøte G16
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 08:00 - 16:00
FOK lo leier til kurs
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 17:00 - 18:00
Prematchmøte G14
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 20:00 - 22:00
STYREMØTE
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 21 Aug
kl 09:00 - 12:00
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 18:00 - 18:30
G20
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:30 - 20:00
Sonemøte barnefotball ⚽️
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:00 - 21:00
Foreldremøte J16
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 09:00 - 20:00
Dommere krets ⚽️
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 12:00 - 13:00
Gutter 14
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 09:00 - 12:30
Kontoret åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 16:30 - 19:30
Kontor feriestengt
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 13:30 - 14:30
Spillermøte G16
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 09:00 - 14:30
Kontoret feriestengt
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 16:30 - 19:30
Kontor feriestengt
$item.username  
  Les mer  
Fri 31 Jul
kl 09:00 - 14:30
Kontor feriestengt
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Jul
kl 16:30 - 19:30
Kontor feriestengt
$item.username  
  Les mer  
Fri 24 Jul
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Jul
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 17 Jul
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 14 Jul
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 10 Jul
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 7 Jul
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Sat 4 Jul
kl 08:00 - 23:00
Barnedåp 🌸👶
$item.username  
  Les mer  
Fri 3 Jul
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 30 Jun
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 14:00 - 16:00
Ukeslutt i klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 23 Jun
kl 10:00 - 14:00
Tine Fotballskole - Dag 2
$item.username  
  Les mer  
Mon 22 Jun
kl 10:00 - 14:00
Tine Fotballskole - Dag 1
$item.username  
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 14:00 - 16:00
Ukeslutt i klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 14:00 - 16:00
Ukeslutt i klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 16:30 - 19:30
Kontor stengt - ferie
$item.username  
  Les mer  
Fri 5 Jun
kl 10:00 - 15:00
Kontoret åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 5 Jun
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Fri 5 Jun
kl 09:00 - 14:30
Kontoret åpent på klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Thu 4 Jun
kl 20:00 - 22:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Tue 2 Jun
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 29 May
kl 13:00 - 15:00
Ukeslutt i klubbhuset
Leknes Fotballklubb  
Kaffe og vafler i klubbhuset for store og…   Les mer  
Fri 29 May
kl 13:00 - 15:00
Ukeslutt i klubbhuset
$item.username  
  Les mer  
Tue 26 May
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 22 May
kl 13:00 - 15:00
Ukeslutt i klubbhuset
$item.username  
Vafler og kaffe i klubbhuset for unge og gamle,…   Les mer  
Fri 22 May
kl 10:00 - 15:00
Kontoret åpent
$item.username  
  Les mer  
Wed 20 May
kl 08:00 - 16:00
FOK-LO ved Arne R
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 19:00 - 21:00
Trenerforum
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 15 May
kl 17:35 - 21:00
Utleid selskap - Max 20 pers💐🎉
$item.username  
  Les mer  
Fri 15 May
kl 10:00 - 15:00
Kontoret åpent
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 19:00 - 21:00
ÅRSMØTE !!
Leknes Fotballklubb  
Utsatt årsmøte pga koronasituasjonen. Vil…   Les mer  
Thu 14 May
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte ! ⚽️
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 8 May
kl 10:00 - 15:00
Kontoret åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 1 May
kl 10:00 - 15:00
Kontoret åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Fri 24 Apr
kl 10:00 - 15:00
Kontoret åpent
$item.username  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 16:00 - 21:00
Trenerforum Glimt ⚽️⚽️
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 16:30 - 20:30
Kontoret åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 08:00 - 16:00
FOK LO v/Arne
$item.username  
  Les mer  
Fri 17 Apr
kl 18:00 - 18:15
AVLYST !! Byggtorget Cup ⚽️⚽️ - AVLYST !!!!
$item.username  
  Les mer  
Fri 17 Apr
kl 10:00 - 15:00
Kontoret åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 14 Apr
kl 19:00 - 21:00
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Tue 14 Apr
kl 19:00 - 20:30
Styremøte
$item.username  
  Les mer  
Tue 14 Apr
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 7 Apr
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Tue 31 Mar
kl 16:30 - 19:30
Kontor åpent
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline