Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 24 Sep
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 28 Sep
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 1 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 5 Oct
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 8 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 12 Oct
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 15 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 19 Oct
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 22 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 26 Oct
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 29 Oct
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 2 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 5 Nov
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 9 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 12 Nov
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 16 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 19 Nov
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 23 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 26 Nov
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 30 Nov
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 3 Dec
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 7 Dec
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 10 Dec
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Fri 10 Dec
kl 16:00 - 23:55
Utleid 👮‍♂️🚓
Tue 14 Dec
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 17 Dec
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 21 Dec
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Tue 28 Dec
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 31 Dec
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 4 Jan 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 7 Jan 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 11 Jan 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 14 Jan 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 18 Jan 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 21 Jan 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 25 Jan 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 28 Jan 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 1 Feb 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 4 Feb 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 8 Feb 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 11 Feb 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 15 Feb 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 18 Feb 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 22 Feb 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 25 Feb 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 1 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 4 Mar 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 8 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 11 Mar 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 15 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 18 Mar 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 22 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 25 Mar 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 29 Mar 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 1 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 5 Apr 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 8 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 12 Apr 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 15 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 19 Apr 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 22 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 26 Apr 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 29 Apr 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 3 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 6 May 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Sat 7 May 2022
kl 08:00 - 21:00
Konfirmasjon Slydal
Tue 10 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 13 May 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 17 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 20 May 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 24 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 27 May 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 31 May 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 3 Jun 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 7 Jun 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 10 Jun 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 14 Jun 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 17 Jun 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 21 Jun 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 24 Jun 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 28 Jun 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 1 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 5 Jul 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 8 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 12 Jul 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 15 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 19 Jul 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 22 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 26 Jul 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 29 Jul 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 2 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 5 Aug 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 9 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 12 Aug 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 16 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 19 Aug 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 23 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 26 Aug 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 30 Aug 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 2 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 6 Sep 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 9 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 13 Sep 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 16 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 20 Sep 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 23 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 27 Sep 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 30 Sep 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 4 Oct 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 7 Oct 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 11 Oct 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 14 Oct 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 18 Oct 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 21 Oct 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 25 Oct 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 28 Oct 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 1 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 4 Nov 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 8 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 11 Nov 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 15 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 18 Nov 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 22 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 25 Nov 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 29 Nov 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 2 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 6 Dec 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 9 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 13 Dec 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 16 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 20 Dec 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 23 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 27 Dec 2022
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 30 Dec 2022
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 3 Jan 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 6 Jan 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 10 Jan 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 13 Jan 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 17 Jan 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 20 Jan 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 24 Jan 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 27 Jan 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 31 Jan 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 3 Feb 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 7 Feb 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 10 Feb 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 14 Feb 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 17 Feb 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 21 Feb 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 24 Feb 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 28 Feb 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 3 Mar 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 7 Mar 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 10 Mar 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 14 Mar 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 17 Mar 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 21 Mar 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 24 Mar 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 28 Mar 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 31 Mar 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 4 Apr 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 7 Apr 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 11 Apr 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 14 Apr 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 18 Apr 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 21 Apr 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 25 Apr 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 28 Apr 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 2 May 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 5 May 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 9 May 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 12 May 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 16 May 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 19 May 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 23 May 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 26 May 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 30 May 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 2 Jun 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 6 Jun 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 9 Jun 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 13 Jun 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 16 Jun 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 20 Jun 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 23 Jun 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 27 Jun 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 30 Jun 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 4 Jul 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 7 Jul 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 11 Jul 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 14 Jul 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 18 Jul 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 21 Jul 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 25 Jul 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 28 Jul 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 1 Aug 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 4 Aug 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 8 Aug 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 11 Aug 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Tue 15 Aug 2023
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
Fri 18 Aug 2023
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 21 Sep
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 17 Sep
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 09:00 - 15:00
Utleid klubbhus ✅
  Les mer  
Fri 10 Sep
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 16:45 - 17:15
Spillermøte G14
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 19:15 - 20:00
Robin Hansen
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 17:00 - 22:00
Besøk fra Tromsø IL ⚽️
  Les mer  
Fri 3 Sep
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 20:00 - 21:30
Styremøte ✔️
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 19:00
Spillermøte G16 ⚽️
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 16:40 - 17:10
Spillermøte G14 ⚽️
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:15 - 18:45
Spillermøte. G16 evnt
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 27 Aug
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:00 - 20:00
Foreldremøte G10
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Sat 21 Aug
kl 14:00 - 16:00
Hjemmekamp 4.div ⚽️ LFK - FK Lofoten
  Les mer  
Fri 20 Aug
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 20:00 - 21:00
G14 møte
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 21:00
Dommermøte
  Les mer  
Fri 13 Aug
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Wed 11 Aug
kl 19:00 - 21:00
Dommermøte krets
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor feriestengt
  Les mer  
Fri 6 Aug
kl 08:30 - 15:00
Kontor feriestengt
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 20:00 - 21:30
Styremøte ☑️
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 30 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 23 Jul
kl 19:00 - 22:00
Barnedåp 💖👶
  Les mer  
Fri 23 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 16 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 9 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 2 Jul
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 18:00 - 19:00
Utleid møte
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 25 Jun
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 20:30
Klubbdommerkurs
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 10:00 - 16:00
Tine fotballskole
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 08:00 - 14:00
Tine fotballskole
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Sat 12 Jun
kl 16:00 - 23:55
Utleid klubbhus
  Les mer  
Fri 11 Jun
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 20:00 - 22:00
Styremøte ⚽️☑️
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 19:00 - 21:00
Utleid møte ☑️
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Mon 31 May
kl 20:00 - 21:30
Møte - opptatt
  Les mer  
Fri 28 May
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 25 May
kl 20:30 - 22:00
Trenerforum senior ⚽️
  Les mer  
Tue 25 May
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 21 May
kl 08:30 - 15:00
Hjemmekontor. Nås på post@leknesfk.no
  Les mer  
Tue 18 May
kl 16:15 - 20:15
Hjemmekontor. Nås på post@leknesfk.no
  Les mer  
Fri 14 May
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 11 May
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 7 May
kl 18:00 - 21:00
Jenter 16
  Les mer  
Fri 7 May
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Thu 6 May
kl 20:00 - 21:00
Styremøte
  Les mer  
Tue 4 May
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Mon 3 May
kl 08:00 - 16:00
Idrettsfag vgs 🤼‍♀️
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Sat 24 Apr
kl 11:00 - 15:00
Barnebursdag 💐🎉🎁
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 20 Apr
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 19:00 - 20:00
Sportslig utvalg
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 2 Apr
kl 08:30 - 15:00
Kontoret påskestengt
  Les mer  
Tue 30 Mar
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 08:30 - 15:00
Kontoret åpent på klubbhuset
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 18:30 - 20:00
Trenerforum
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 20:00 - 22:00
ÅRSMØTE
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 18:30 - 19:30
Foreldremøte J14
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:15 - 20:15
Kontor åpent
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline